UPDATE command denied to user 'gimolsztyn_www'@'86.111.241.251' for table 'fusion_settings' Gimnazjum w Olsztynie - GL-15
Marzec 24 2019 08:47:30
Nawigacja
Gimnazjum
im. K. Karlińskiego
Strona główna
Patron
Wydarzenia
Kadra pedagogiczna
Parlament szkolny
Organizacja pracy
STATUT
Misja szkoły
Dyżur dyr. - skargi i wnioski
Kalendarz roku szkolnego
Harmonogram urocz. szk.
Konsultacje dla rodziców
Konsultacje dla uczniów
Zajęcia świetlicowe
Zespoły dyd.-wyrównawcze
Tematy projektów
Wykaz podręczników do kl. I
Wykaz podręczników - kl. II
Wykaz podręczników-kl. III
Wyprawka
Reforma edukacji
Broszura informacyjna

Rekrutacja do szkół
Rekrutacja do gimnazjum
Rekrutacja do szkół średnich
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Życie szkoły
Sport w naszym gimnazjum
Cheerleaderki
Blog sportowy
Nasze sukcesy
Dla Rodziców
Dofinansowanie zakupu podręczników
Przemoc, agresja
Narkotyki, dopalacze
Dobre rady
Dziecko z zespołem Aspergera
Czytanie jest ważne
Gry komputerowe
English Version
• Welcome
• About School
• School Patron
• School Authorities
• News & Events
• Picture Gallery
• Contact us
Pomoce do lekcji
Język polski
Język angielski
Informatyka, technika
Fizyka, chemia
Geografia
Biologia
Matematyka
Galeria zdjęć
Wydarzenia w obiektywie
GL-15
23 MEDALE NA GIMNAZJADZIE LEKKOATLETYCZNEJ!

6 złotych medali, 5 srebrnych i 4 brązowe w konkurencjach indywidualnych
oraz złoto dla 4 chłopców i srebro dla 4 dziewcząt w sztafecie 4x100m

to wynik startów naszych sportowców

w GIMNAZJADZIE POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

Nasze gimnazjum reprezentowało w sumie 26 uczniów. Najlepsze wyniki 12 dziewcząt i 12 chłopców dały nam miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej:
II miejsce CHŁOPCÓW i III miejsce DZIEWCZĄT.

INDYWIDUALNIE

I miejsce

Roksana Nabiałek - w biegu na 100m
Kinga Polewiak - w rzucie dyskiem
Jakub Możejko - w biegu na 100m
Tomasz Turski - w biegu na 300m
Michał Zębik - w biegu na 1000m
Krzysztof Radło - w skoku w dal

II miejsce

Weronika Kłosowska - w biegu na 600m
Klaudia Tylińska - w rzucie oszczepem
Kacper Strżczyński - w biegu na 1000m
Bartosz Tomzik - w rzucie dyskiem
Krystian Tomzik - w rzucie oszczepem

III miejsce

Paulina Kepa - w biegu na 100m
Wiktoria Woźnicka - w skoku w dal
Karolina Kuras - w rzucie oszczepem
Mateusz Zębik - w biegu na 100m

I miejsce - sztafeta 4x100m - Michał Zębik, Jakub Możejko, Krzysztof Radło, Tomasz Turski
II miejsce - sztafeta 4x100m - Roksana Nabiałek, Klaudia Niekurzak, Sylwia Szymonik, Paulina Kępa

(zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów na blogu WF Z KLASĄ - szybkie połączenie po prawej stronie)

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH STARTUJĄCYCH!

Losowa Fotka
Programy



Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Urodziny Urodziny:
Strona biblioteki
Biblioteka szkolna
Projekty unijne
RPO - Regionalny Program Operacyjny
WSL - Liderem w efektywnym naczaniu nauczycieli


Linki
Gmina Olsztyn







Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło