Luty 21 2018 11:34:26
Nawigacja
Gimnazjum
im. K. Karlińskiego
Strona główna
Patron
Wydarzenia
Kadra pedagogiczna
Parlament szkolny
Organizacja pracy
STATUT
Misja szkoły
Dyżur dyr. - skargi i wnioski
Kalendarz roku szkolnego
Harmonogram urocz. szk.
Konsultacje dla rodziców
Konsultacje dla uczniów
Zajęcia świetlicowe
Zespoły dyd.-wyrównawcze
Tematy projektów
Wykaz podręczników do kl. I
Wykaz podręczników - kl. II
Wykaz podręczników-kl. III
Wyprawka
Reforma edukacji
Broszura informacyjna

Rekrutacja do szkół
Rekrutacja do gimnazjum
Rekrutacja do szkół średnich
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Życie szkoły
Sport w naszym gimnazjum
Cheerleaderki
Blog sportowy
Nasze sukcesy
Dla Rodziców
Dofinansowanie zakupu podręczników
Przemoc, agresja
Narkotyki, dopalacze
Dobre rady
Dziecko z zespołem Aspergera
Czytanie jest ważne
Gry komputerowe
English Version
• Welcome
• About School
• School Patron
• School Authorities
• News & Events
• Picture Gallery
• Contact us
Pomoce do lekcji
Język polski
Język angielski
Informatyka, technika
Fizyka, chemia
Geografia
Biologia
Matematyka
Galeria zdjęć
Wydarzenia w obiektywie
Sport
SPORT W NASZYM GIMNAZJUM

SPORT W ROKU SZKOLNYM 2015-2016


Podumowanie osiągnięć  sportowych w roku szkolnym 2015-2016
SPORT W ROKU SZKOLNYM 2014-2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



SPORT I REKREACJA W ROKU SZKOLNYM 2013/2014




WYDARZENIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2012/2013

Spis treści:

















































WYDARZENIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2010/2011


INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
KONOPISKA - PAJĄK - 30.09.2010r.



Zawody odbyły się w dwóch kategoriach dla klas I oraz II - III.

DZIEWCZĘTA kl.I
Weronika Korzeń II m
Martyna Tomalska III m
Zuzanna Mszyca IV m

CHŁOPCY kl.I
Kordian Bekus VI m

DZI - Kl. II-III
Sandra Jaśkiewicz I m
Marta Tomalska V m
Agnieszka Kosińska VI m

CH. - Kl. II-III
Michał Jambor II m
Piotr Śledź III m

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
KONOPISKA - PAJĄK - etap powiatowy
5 X 10r.


REPREZENTACJA NASZEGO GIMNAZJUM:
1.Jaśkiewicz Sandra      Śledź Piotr
2.Tomalska Martyna       Zamora Daniel
3.Rak Kamila             Sokołowski Konrad
4.Tomalska Marta         Szecówka Paweł
5.Mszyca Zuzanna         Firlej Norbert
6.Korzeń Weronika        Jambor Michał
R.Kosińska Agnieszka     R.Bajor Dominik
DZIEWCZYNKI ZAJĘŁY       CHŁOPCY - I M
III M





SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 8 X 10r.
Mistrzostwa rejonu w Cz-wie
(skład j.w - tylko zamiast Rak Kinga Zjawińska

DZIEWCZYNKI - II m       CHŁOPCY - VI m

ZOBACZ ZDJĘCIA






WYDARZENIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2009/2010

Turniej piłki halowej dziewcząt

W październiku odbył się turniej piłki halowej dziewcząt pomiędzy klasami I, II i III. Zwyciężczynie ze swoich kategorii klasa: Ib, IIa i IIIc grały pomiędzy sobą. Wygrała klasa IIIc kolejno z Ib (1:0) i IIa (2:0). Mecz o II miejsce zwyciężyła klasa IIa wygrywając z Ib 1:0. W całym turnieju rozegrane było 12 meczy. Każda klasa otrzymała punkty do klasyfikacji na najbardziej usportowaną klasę – IIIc – 6 pkt., IIb – 5 pkt., Ib – 4 pkt.; klasy , które zajęły II miejsce w swoich grupach ( Ia, IIc, IIIb) zdobyły 2 pkt., a pozostałe klasy po 1 pkt.

Mateusz Malina

Reprezentacja uczniów naszego gimnazjum rozpoczęła rok szkolny 2009/2010 biorąc udział w :
SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Konopiskach – Pająku 05.10.2009r.

Reprezentacja uczniów Gimnazjum w Olsztynie
dziewczęta:
1. Sandra Jaszkiewicz
2. Kinga Zjawińska
3. Daria Kłosowska
4. Marta Tomalska
5. Angelika Zjawińska
6. Agnieszka Kosińska
7. Paula Kusiakiewicz

Chłopcy:

1. Dominik Szkop
2. Adam Bieniek
3. Kamil Niekurzak
4. Norbert Firlej
5. Krzysztof Kuc
6. Michał Jambor
R. Daniel Zamora

CHŁOPCY – Im, DZIEWCZĘTA – IIIm

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W PIASKU – 06.10.09r.

Kategoria - Klasa I

1. Agnieszka Kosińska – I m
2. Paula Kusiakieiwcz – 4m
3. Szymon Błaszczyk – 4m

4. Angelika Zjawińska – 6m
5. Daria Kłosowska – 8m
6. Kacper Gauda – 8m
Kategoria – klasy II

1. Niekurzak Kamil – Im
2. Sandra Jaszkiewicz – IIm
3. Michał Jambor - IIm
4. Piotr Śledź – IIIm
5. Krystian Nowak – IVm
6. Daniel Zamora- 6m

Kategoria – klasy III

1. Krzysztof Kuc – Im
2. Dominik Szkop –IIm
3. Adam Bieniek – Vm

8 maja 2010r. rozpoczął się VI sezon pod hasłem - POLSKA BIEGA.

Jest to akcja promująca zdrowy styl życia, której inicjatorem był m.in. mistrz olimpijski w chodzie – Robert Korzeniowski. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i teraz nasze gimnazjum było współorganizatorem tej akcji a uczniowie mogli sprawdzić swoją kondycję w swojej kategorii oraz biegu open.

1. IIm - zajęła Daria Kłosowska
2. IIIm – Kinga Zjawińska
3. IIm – Adam Bieniek
4. IIIm – Michał Jambor

GIMNAZJADA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO w lekkiej atletyce - 12.05.10r

Uczniowie naszego gimnazjum wzięła udział w 6 konkurencjach w których zajęła następujące miejsca:


1. Im – Michał Jambor – skok w dal
2. Norbert Firlej – rzut oszczepem
3. Krzysztof Kuc – bieg na 100m
4. IIm – Edyta Porębińska – rzut oszczepem
5. IIIm – Kinga Zjawińska – bieg na 300m
6. Marta Tomalska – bieg na 100m
7. Adam Bieniek – bieg na 1000m

W czerwcu odbył się BIEG ULICZNY

w którym uczniowie naszego gimnazjum mogli się zmierzyć w biegu z uczniami gimnazjów z gminy Olsztyn.

Czołowe miejsca zajęli nasi uczniowie:

1. Im – Agnieszka Kosińska
2. IIm – Daria Kłosowska
3. Im – Krzysztof Kuc
4. IIm – Dominik Szkop
5. IIIm – Kamil Niekurzak

 

Losowa Fotka
Programy



Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Strona biblioteki
Biblioteka szkolna
Projekty unijne
RPO - Regionalny Program Operacyjny
WSL - Liderem w efektywnym naczaniu nauczycieli


Linki
Gmina Olsztyn







Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło